הצהרת נגישות

הצהרת  נגישות

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים עם מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.
אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר? 

אתר האינטרנט עומד, ככל האפשר, בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.
באתר יש תפריט שנקרא נגישות לחיצה עליו מאפשרת פתיחה של תפריט נגישות וכל שורה בתפריט מייצרת פעולה אחרת כמפורט למטה. התוכנה פועלת בדפדפנים הנפוצים בשוק האינטרנט.

אפשרויות הנגישות בתפריט:

  • הגדלת טקסט - אפשרות להגדלה והקטנה של טקסטים
  • ניגודיות עדינה - אפשרות ליצירת ניגודיות גבוהה כדי להקל על הראייה
  • ניגודיות גבוהה - אפשרות ליצירת ניגודיות גבוהה כדי להקל על הראייה
  • מונוכרות - ביטול צבעים והצגת האתר בגווני שחור לבן
  • הדגשת קישורים - הצגת קו תחתי מתחת לקישורים
  • חסימת אנימציה - מאפשר להסיר הפרעות אנימטיביות
  • פונט קריא - שנה את פונט האתר לפונט קריא יותר
  • סגור - מאפשר לסגור את רכיב הנגישות
  • איפוס הגדרות נגישות - מאפשר לאפס למצב ברירת מחדל

 

הסדרי הנגישות בסניפים

משכית יפו, הצורפים 14 :  03-6884004 – נמצא במפלס אחד, בעל תא מדידה נגיש, אפשרות כניסה עם חיות תומכות, דלפק מכירה נגיש, מושב נגיש, ניתן להסתובב בחנות עם כיסא גלגלים וישנה לולאת השראה.

משכית רמת השרון, אוסישקין 28 :  0523055213 – בעל תא מדידה נגיש, מושב נגיש,  אפשרות כניסה עם חיות תומכות, דלפק מכירה נגיש, ניתן להסתובב בחנות עם כיסא גלגלים וישנה לולאת השראה

משכית כיכר המדינה, ה׳ באייר 48 : 052700472 –  אפשרות כניסה עם חיות תומכות, מושב נגיש, דלפק מכירה נגיש, יש פטור מתא מדידה נגיש, ניתן להסתובב בחנות עם כיסא גלגלים וישנה לולאת השראה

משכית הוד השרון, סוקולוב 46 , 

נמצא בקומה 2, בעל תא מדידה נגיש, אפשרות כניסה עם חיות תומכות, דלפק מכירה נגיש, מושב נגיש, ניתן להסתובב בחנות עם כיסא גלגלים.

שעות פתיחה:

א׳ - ה׳: 9:30-19:30

ו׳: 9:30- 15:00


 

נשמח לשמוע מכם!

אם נתקלתם בקושי מסוים, אנחנו נשמח לשמוע ללמוד ולשפר על מנת להצטיין בנושא.

כמו כן אנחנו ערוכים בחנויות לפי מיטב יכולתנו כולל הדרכת צוותים והכלה של סיטואציות מורכבות בתחום הרגיש הזה.

רכז נגישות הינו מנכ״ל החברה - אימייל ישיר של מנכ״ל החברה אשר נושא זה קרוב לליבו באופן אישי: nir@maskit.com, טל': 03-6884004, כתובת למשלוח דואר: אלתרמן 28, תל אביב