מדיניות החזרה

החלפות והחזרות

ניתן להחליף ולהחזיר פריטים ללא עלות בתוך 14 ימים מיום קבלת ההזמנה, ובתנאי שהפריטים באריזתם המקורית והתווית צמודה אליהם .

 
החלפה/החזרה עם שליח אקספרס עד הבית: 
שליח יאסוף מכן את החבילה בתשלום של 31 ש״ח (לאחר תיאום עם שירות הלקוחות שלנו במייל .) ויביא אותה אלינו

החלפה בחנויות הרשת: 
בואי להגיד שלום ותוכלי להחליף בחנויות משכית כל מוצר שנרכש באתר. שימי לב כי לא ניתן לקבל החזר כספי בחנויות הרשת, אלא רק החלפה/זיכוי למימוש בחנויות הרשת בלבד.
יש להציג לקופאית את החשבונית המקורית שהגיעה עם החבילה.
Mail: marketing@maskit.com
 בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמי של החבילה. ניתן להחזיר כל מוצר (מלבד הלבשה תחתונה ובגדי ים) אשר נרכש באתר ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון והמוצר הוחזר באריזתו המקורית עם כל התוויות.בעת החזר כספי שלא עקב פגם בפריט שנרכש או עקב אי התאמה בין הפריט שנרכש לבין הפריטים שנמסרו, הנהלת האתר רשאית לגבות דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הפריט שנרכש או 100 שקלים, לפי הנמוך מביניהם.
כל סוג של החזרה /ביטול עסקה יבוצע אך ורק דרך הנהלת האתר ולא בחנויות הרשת.האתר והרשת אינם אחראיים על פריטים שנרכשו בחנויות קמעונאיות שלא נמנות עם סניפי הרשת.כמו כן, לא ניתן לבצע החלפה / החזרה על פריטים אלו בסניפי הרשת או באתר. 

maskit fashion house

FIRST ISRAELI FASHION HOUSE SINCE 1954

THE STORY OF MASKIT

Maskit coutue is the leverage line of the fashion house which offers high end designs. Sharon Tal, head designer of Maskit fashion house, draws its inspiration from the heritage of the brand and its timeless creations. Maskit merges values of high quality without compromise, uniqueness, authenticity, and a connection to the place and history from which it comes. Maskit inspiration is the diverse cultures in Israel, the rich history of the place, the archeology and the geographical route.

it is also approached as a way of establishing luxury in the sense that authenticity has become hard to find in many areas, and in fashionable clothing in particular. Maskit is authentic in the fabrics and other materials they use,the methods they apply, and the personal and attentive treatment and service they would provide to their customers (including personally customized designs).The fashion house uses soft and natural fabrics as in the past (including silk, linen aswell as leather and cashmere ).The collections are produced in Israel and all thetimeless uniques designs are made at Makit's atelier inTelAviv; .

This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.